• Forside
  • · Company Day i Esbjerg Golfklub 2019

Company Day i Esbjerg Golfklub 2019

Tag med til Company Day i Esbjerg Golfklub i 2019
Nu er det snart tid til Company Day i Esbjerg Golfklub. Denne dag plejer at være fyldt med solskin, godt humør og store præmier. I år er ingen undtagelse og fredag den 14. juni er vi klar igen.

Mange har forespurgt på hold denne dag, men inden vi åbner for nye hold vil vi høre jer som tidligere har deltaget, om i vil være med igen i 2019.

Programmet og proportionerne er de samme, vandrepokalen er på spil igen og restauranten står klar med mad og drikke.

Prisen for et hold på 4 personer er kr. 5.000,- + moms.

Program for dagen:

Kl. 08.00 Registrering og morgenmad

Kl. 09.30 Gunstart på Marbæk

Kl. 15.00 Frokostbuffet, socialt samvær og præmieoverrækkelse.

Da vi i denne sæson også har en Pro-Am turnering den 19/8 i forbindelse med ECCO Tourens besøg i uge 34 – Er det muligt at spare 1.000,- på sit Pro-Am hold ved køb af en samlet pakke pris for deltagelse i begge arrangementer. Se mere info via ovenstående link.

Hvis du har spørgsmål er du velkommen til at kontakte Johannes.

Ønsker du/i at deltage gøres det ved hjælp af nedenstående formular.

Menu