Jonas Lykke Sørensen
Andreas Trym
Totte Tinning
Frederik Frost
Christoffer Leuenhagen
Frederik Æbelø Madsen
Nikolaj Rachlitz
Ben Tinning
Lørdag den 25/5 spillede holdet hjemme mod Ikast og delte matchen 9-9.
Søndag den 26/5 spillede holdet hjemme mod Horsens og vandt 10-8.
Lørdag den 15/6 spillede holdet ude mod Sønderjylland og vandt 11-7.
Søndag den 16/6 spillede holdet ude mod Ikast, hvor de desværre tabte 12-6.
Esbjerg ligger nummer 2 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.
Mikkel Olsen
Andreas Persson
Silas Runge
Vilhelm Sigaard
Peter Møller Slot
Fillip Tinning
Oskar Hansen
Peter Bolding – reserve
Lørdag den 25/5 spillede holdet hjemme mod Vejen og vandt 10,5-1,5.
Søndag den 26/5 spillede holdet hjemme mod Kaj Lykke, hvor de desværre tabte 8-4.
Lørdag den 15/6 spillede holdet ude mod Breinholtgård og vandt 9-3.
Søndag den 16/6 spillede holdet ude mod Vejen og delte 6-6.
Esbjerg ligger nummer 1 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.
Emil Jørgensen
Rasmus Copsø
Nikolai Skov
Jakob Thomsen
Mathias Ellegaard
Morten Gladbjerg
Jesper Muff Jørgensen
Lørdag den 25/5 spillede holdet hjemme mod Skærbæk Mølle og vandt 11-1.
Søndag den 26/5 spillede holdet hjemme mod Henne og vandt ligeledes 11-1.
Lørdag den 15/6 sad holdet over, da et hold i puljen har trukket sig.
Søndag den 16/6 spillede holdet ude mod Skærbæk Mølle og delte 6-6.
Esbjerg ligger nummer 1 i puljen.
Se puljen og resultaterne af den enkelte matcher her.
Maria Krell
Signe Krell
Cecilie Øbo
Nina Brøns Kristensen
Emma Dam Jensen
Kira Leuenhagen
Lørdag den 25/5 spillede holdet hjemme mod Brande og vandt 9-0.
Søndag den 26/5 spillede holdet hjemme mod Benniksgaard og delte matchen 4,5-4,5.
Lørdag den 15/6 spillede holdet ude mod Sønderjylland og vandt 5,5-3,5.
Søndag den 16/6 spillede holdet ude mod Brande, hvor de desværre tabte 6-3.
Esbjerg ligger nummer 2 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.
Lars Juhl
Mads Dam Jensen
Michael Uth
Rene Michelsen
Johan Budtz
Klaus Skeem
Hanne Halkjær
Malene Bruun Sørensen
Lørdag den 25/5 spillede holdet ude mod Kolding og vandt 9-4.
Søndag den 26/5 spillede holdet ude mod Vejle og vandt 11-2.
Lørdag den 15/6 spillede holdet hjemme mod Dejbjerg og vandt 13-0.
Søndag den 16/6 spillede holdet hjemme mod Kolding og vandt 13-0.
Esbjerg ligger nummer 1 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.
Ib Spøer
Karsten Grigel
Arne Tinning
Jan Larsen
Sverker Ölmestig
Hans Thomsen
Sussan Herle Jensen
Lene Juhl Jensen
Lørdag den 25/5 spillede holdet ude mod Sønderjylland og vandt 9-4.
Søndag den 26/5 spillede holdet ude mod Vejle, hvor de desværre tabte 10-3.
Lørdag den 15/6 spillede holdet hjemme mod Varde og vandt 9-4.
Søndag den 16/6 spillede holdet hjemme mod Sønderjylland og vandt 11-2.
Esbjerg ligger nummer 1 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.
Ludvig Bolding
Ken Karlskov
Jonathan Budtz Pedersen
Viktor Work Hansen
Lørdag den 25/5 spillede holdet hjemme mod Varde og vandt 5-2.
Søndag den 26/5 spillede holdet hjemme mod Odense og vandt 7-0.´
Lørdag den 15/6 spillede holdet ude mod Odense Eventyr og vandt 5,5-1,5.
Søndag den 16/6 spillede holdet ude mod Varde og vandt 5,5-1,5.
Esbjerg ligger nummer 1 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.
Mikkel Senger
Gustav Work Guldbrand
Karl Tvedegaard
Anders Hauge Sørensen
Reserver: Benjamin Tinning og Jin Karlskov
Lørdag den 25/5 spillede holdet ude mod Vejle og vandt 5-2.
Søndag den 26/5 spillede holdet ude mod Varde, hvor de desværre tabte 4-3.
Lørdag den 15/6 spillede holdet hjemme mod Kolding og vandt 5-2.
Søndag den 16/6 spillede holdet hjemme mod Vejle og vandt 5-2.
Esbjerg ligger nummer 1 i puljen.
Se puljen og resultaterne af de enkelte matcher her.